Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА3 жовтня Міністерством охорони здоров’я України проведено відео селекторну нараду з регіонами з актуальних проблемних питань забезпеченості продуктами лікувального харчування дітей, хворих на фенілкетонурію.  
Від Миколаївської області участь у нараді взяли в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила  Чинякова та профільні спеціалісти, відповідальні особи за формування потреби на 2018 рік за напрямом «Закупівля продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію».
Учасники наради заслухали та обговорили доповіді щодо стану забезпеченості продуктами лікувального харчування, спрямування залишків невикористаних коштів до кінця 2018 року на інші напрями.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку