Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА3 жовтня Міністерством охорони здоров’я України проведено відео селекторну нараду з регіонами з актуальних проблемних питань забезпеченості продуктами лікувального харчування дітей, хворих на фенілкетонурію.  
Від Миколаївської області участь у нараді взяли в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила  Чинякова та профільні спеціалісти, відповідальні особи за формування потреби на 2018 рік за напрямом «Закупівля продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію».
Учасники наради заслухали та обговорили доповіді щодо стану забезпеченості продуктами лікувального харчування, спрямування залишків невикористаних коштів до кінця 2018 року на інші напрями.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку