Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

06AD4B4F 180C 4B0F 97F0 0AD4BA6924BC14 жовтня – дуже важливий день для всіх українців. По-перше, ми відзначаємо День захисника – це дійсно дуже важливе свято для всіх в наших реаліях. А по-друге, так само в цей день ми відзначаємо Покров Пресвятої Богородиці. Саме на честь останнього і заснували День захисника України.

Якщо вдаватися в історію, або ж релігійні перекази, то свято Покрови з'явився після того, як Богородиця врятувала Константинополь від загарбників. Цього вистачить, щоб зрозуміти, як можуть бути пов'язані ці два свята.
Управління охорони здоров'я вітає з цим Великим Святим святом, з Покровом! Нехай Божий покров завжди буде з Вами! Нехай Його рука покриває Вас від будь-якої печалі і смутку і дає захист, надію, віру і любов! Божих благословень і багатьох років щасливого життя в любові! Здоров'я та миру Україні!

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку