Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ неділю, 14 жовтня, Миколаївщина разом з усією Україною відзначає велике свято усіх Героїв, які боронять, боронили та боронитимуть Незалежність та Волю Української держави - День захисника України.
Цього дня на Соборній площі міста Миколаєва зібралися тисячі жителів, серед яких - родини загиблих бійців АТО, молодь, військовослужбовці та представники медичної спільноти.
Опісля прямого включення виступу Президента України Петра Порошенка усіх присутніх привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

«За гарною щорічною традицією, яку закріпив Президент України Петро Порошенко, ми сьогодні відзначаємо День захисника України , який органічно поєднується з Днем Українського козацтва та вшануванням Покрови Божої Матері. Благодатна Земля! Мирне небо! Щасливі люди! - ось ці три життєві цінності вільної людини, не раба! Але сьогодні у 21 столітті нам випала доля знову захищати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України. А саме головне це захищати ВОЛЮ, бо саме ВОЛЯ для козака є змістом його життя! Україна починається з кожного з нас, сім’ї , родини! А Миколаївщина це колиска українського козацтва, вільних нескорених людей, воїнів незалежної суверенної соборної української держави!», - відзначив голова ОДА Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

Очільник області відзначив, що сьогоднішнє свято покликане побудити козацький дух, звернутися до Божого благословіння, відточити власну патріотичну особистість. Згадав Олексій Савченко і про 161 Героя, Миколаївщини які віддали своє життя у війні з агресором і стали Воїнами Світла. Голова ОДА також привітав усіх з відродженням помісної Української православної церкви.

Фото УОЗ ОДА

«Сьогодні перед нашою заступницею Божою Матір’ю, душами Воїнів світла Миколаївщини, присягнемо, що не зрадимо цінностей, заради яких ВОНИ загинули. І своїми щоденними справами доведемо, що Україна заслуговує на рівне право у сім’ї Європейських держав та народів!», - додав Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

Після урочистої ходи парадних розрахунків миколаївці разом з народним артистом України Олександром Пономарьовим виконали головну молитву українського народу – Державний Гімн.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку