Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА16 жовтня проведено апаратну нараду управління за участю заступників начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко та Людмили Чинякової.

Присутні заслухали доповіді про стан проведення цитологічного скринінгу підлягаючого контингенту жіночого населення області за підсумками роботи 9 місяців 2018 року у Очаківському та Вітовському районах, організацію та стан зубопротезування населення; надання стоматологічної допомоги дитячому населенню Веселинівського, Вітовського, Новобузького районів в умовах реформування медичної галузі.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У нараді взяли участь спеціалісти управління, керівники районних закладів охорони здоров’я, експерти з відповідних напрямків.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку