Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМедична спільнота та управління охорони здоров’я облдержадміністрації з глибокою скорботою повідомляють, пішов з життя лікар анестезіолог Орест Романюк.  
Орест Васильович народився 19 квітня 1949 року. В 1976 році закінчив Тернопільський медичний інститут, і 42 працював у Миколаєві: перші 10 років – хірургом в лікарні швидкої медичної допомоги, після працював в обласній лікарні, 21 рік – в міській лікарні №3 та останні півроку в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.
З приводу важкої втрати колектив закладу, вся медична спільнота та управління охорони здоров’я облдержадміністрації висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким. Орест Романюк завжди залишатиметься в серцях тих, хто його знав і цінував.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку