Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМедична спільнота та управління охорони здоров’я облдержадміністрації з глибокою скорботою повідомляють, пішов з життя лікар анестезіолог Орест Романюк.  
Орест Васильович народився 19 квітня 1949 року. В 1976 році закінчив Тернопільський медичний інститут, і 42 працював у Миколаєві: перші 10 років – хірургом в лікарні швидкої медичної допомоги, після працював в обласній лікарні, 21 рік – в міській лікарні №3 та останні півроку в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.
З приводу важкої втрати колектив закладу, вся медична спільнота та управління охорони здоров’я облдержадміністрації висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким. Орест Романюк завжди залишатиметься в серцях тих, хто його знав і цінував.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку