Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному наркологічному диспансері проведено оперативну нараду з питань провадження ЗПТ, що відбулась за участю заступника начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Оксани Черненко, головного експерта управління за напрямком «Наркологія» Петра Римара та інших спеціалістів.

До участі запрошені також представники управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради, обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, заступники головних лікарів з медичної частини та лікарі-наркологи закладів охорони здоров'я, де впроваджена програма ЗПТ, представники громадських організацій.
Основні питання, розглянуті в ході наради: збільшення кількості пацієнтів ЗПТ до закінчення поточного року, розширення рецептурної видачі препаратів ЗПТ, в т.ч. за власні кошти пацієнта, подальше впровадження ЗПТ в первинну ланку надання медичної допомоги населенню та стан охоплення ВІЛ-інфікованих учасників програми ЗПТ АРТ (антиретровірусною терапією).
За результатами наради надано відповідні доручення.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 580 особам

Госпіталізовано 150 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку