Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ Миколаївській області продовжується процес будівництва 14-ти сільських амбулаторій, на будівництво яких виділено державне фінансування в сумі 55,6 млн грн.
На сьогодні по 12-ти проектам отримана позитивна оцінка експертизи та оголошено торги. По 9 об’єктам будівництва торги вже проведено і розглядаються пропозиції учасників. До кінця жовтня планується повністю завершити процедури проведення торгів та розпочати безпосереднє виконання робіт із будівництва амбулаторій. Про це стало відомо під час всеукраїнської селекторної наради щодо стану реалізації реформи первинної медичної допомоги під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Від Миколаївської області участь у нараді взяли голова облдержадміністрації Олексій Савченко, заступники голови ОДА Валентин Гайдаржи та Євген Шевченко, представники профільних структурних підрозділів Миколаївської ОДА.

Також для усіх 14 населених пунктів, які матимуть нові амбулаторії, розроблено та затверджено містобудівну документацію. Для 13-ти земельних ділянок отримано витяги із Державного земельного кадастру.
«Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка та прийнятому парламентом відповідного закону щодо реформи сільської медицини громади мають змогу не тільки отримати нові амбулаторії,  але і модернізувати існуючу відповідну інфраструктуру – змінити медичне обладнання, покращити умови надання медичних послуг, облаштувати  навколишню територію», - зазначив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.
Нагадаємо, що наприкінці липня Мінрегіон затвердив проекти будівництва 14 амбулаторій у сільській місцевості на Миколаївщині та виділив відповідне фінансування у розмірі близько 55,6 млн грн. Таким чином, область увійшла у перший пул 15-ти регіонів, де було розпочато реалізацію проектів за рахунок державної субвенції на розвиток сільської медицини.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку