Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА23 жовтня міжнародна медична гуманітарна організація Médecins Sans Frontieres (MSF)/«Лікарі без кордонів» почала реалізовувати другу частину проекту з лікування гепатиту С у Миколаївській області. Разом з фахівцями обласного наркологічного диспансеру «Лікарі без кордонів» проводитимуть діагностику та лікування гепатиту С для 150 людей, які наразі знаходяться на опіоїдній замісній терапії, щоб подолати наркотичну залежність.

Про це йшлося під час презентації проекту, що відбулась сьогодні за участю заступника начальника відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валентини Олабіної, експерту з напрямку «Наркологія» Петра Римара, в.о. головного лікаря обласного наркологічного диспансеру Віталія Тарана.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Координатор проекту «Лікарі без кордонів» у Миколаївській області Джері Дріскілл розповіла про досвід роботи в інших країнах, який показав, що лікування людей, які в минулому вживали наркотики, а також пацієнтів з ко-інфекцією ВІЛ і медиків, має вкрай важливе значення для успішної відсічі гепатиту С від усієї сфери громадського здоров’я.

Фото УОЗ ОДА

Під час заходу урочисто відкрито приміщення для діагностування пацієнтів та надання психологічної допомоги в обласному наркологічному диспансері.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 621 особа

Надано допомогу 548 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку