Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАКандидатом медичних наук Наталією Горностаївою для Новоодеських районних спеціалістів, сімейних лікарів, завідувачів АЗПСМ та ФП Новоодеського району проведено семінар на тему: «Клінічний поліморфізм особливості діагностики та лікування ускладнених форм грипу».

Під час семінару наведено приклади лікування хворих на «Грип», проведено активне обговорення помилок та прорахунків при лікуванні таких хворих. Зі свого особистого досвіду та з урахуванням протоколів лікування таких пацієнтів надано конкретні рекомендації.
Семінар проведено з використанням мультимедійних пристроїв, що сприяло кращому засвоєнню інформації.
Пізніше представником програми «Поліклініка без черг» Наталією Городицькою для районних спеціалістів та сімейних лікарів Новоодеського району проведено вебінар щодо користування системою управління потоком пацієнтів та автоматизації в лікувальних закладах, де спеціалісти мали можливість висловити свою думку, задавати запитання та отримувати змістовні відповіді.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 621 особа

Надано допомогу 548 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку