Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 жовтня, напередодні пам’ятної дати, сотні миколаївців зібралися біля меморіального комплексу на честь Героїв-десантників загону К.Ф. Ольшанського, аби відзначити 74-ту річницю вигнання нацистів з України.
Долучилися до заходу перший заступник голови ОДА В’ячеслав Бонь, заступники голови облдержадміністрації Олександр Кушнір та Євген Шевченко, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Павло Георгієв, керівництво Миколаївської міської ради, молодь, військовослужбовці та небайдужі жителі Миколаєва.

«Сьогодні, святкуючи 74-ту річницю вигнання нацистів з України, ми низько вклоняємося героям фронту і тилу, партизанам і підпільникам. Між подіями, які відбувалися у ті пам’ятні далекі роки і подіями, які відбуваються в нашій державі тепер, сміливо можна провести історичну паралель. Минають роки, змінюються покоління, і знову на захист багатовікової національної ідеї піднімаються патріоти. Безмежна наша вдячність і щира молитва за вас. Зі святом визволення України», - зазначив ведучий заходу.

Фото УОЗ ОДА

Присутні вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника героям-десантникам та Вічного вогню.
Після заходу Павло Георгієв поспілкувався з представниками ветеранських організацій, чорнобильцями.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 621 особа

Надано допомогу 548 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку