Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА31 жовтня в обласному шкірно-венерологічному диспансері під керівництвом головного лікаря Максимової І.С. проводилося комплексне об`єктове навчання за темою: «Реагування диспансеру на загрозу та виникнення НС природного, техногенного та соціального характеру на території відповідальності».

Під час організаційно-підготовчого періоду до комплексного об’єктового навчання методичний супровід здійснював старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області Гомелько С.В.
Начальник штабу керівництва навчанням фахівець із питань ЦЗ Жернаков Ю.В. заздалегідь спланував та безумовно здійснював підготовку і навчання персоналу до виконання функціональних обов’язків за призначенням у сфері цивільного захисту.

Фото УОЗ ОДА

Завдяки ретельно проведеній роботі головного лікаря диспансеру Максимовій І.С. персонал проявив свідомість і високу дисципліну. Для якісного проведення навчання було призначено штаб керівництва навчанням: начальник штабу - фахівець із питань ЦЗ Жернаков Ю.В. і три оперативні працівники штабу, які контролювали оперативні дії керівників структурних підрозділів;

Фото УОЗ ОДА

Задум тренування: опрацювання алгоритму дій керівного складу, формувань ЦЗ, персоналу диспансеру при виникненні надзвичайних ситуацій природного, техногенного та соціального характеру.
Мета тренування:
- перевірити реальність Плану реагування на НС органів управління і сил цивільного захисту диспансеру у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій;
- досягти злагодження особового складу формувань ЦЗ та персоналу структурних підрозділів при загрозі, локалізації, ліквідації НС та евакуації пацієнтів, відвідувачів, персоналу;
- перевірити готовність сил та засобів ЦЗ диспансеру до реагування на НС найбільш ймовірного характеру;
- практично відпрацювати питання відновлення та стійкого функціонування диспансеру у повному обсязі після наслідків НС.
Керівництво евакуаційними заходами здійснювала голова комісії з питань евакуації - інспектор з кадрів Григор`єва Л.В.
Комплексне об’єктове навчання пройшло організовано, мета досягнута, навчальні питання відпрацьовані в повному обсязі відповідно до плану навчання.

Фото УОЗ ОДА

Керівний і особовий склад формувань ЦЗ отримав практику з виконання функціональних обов`язків.

Фото УОЗ ОДА

Недоліки, що були виявлені під час навчання зовнішньою групою контролю та керівництвом диспансеру, розглянуті на нараді у головного лікаря, де поставлені завдання щодо їх усунення і відпрацювання помилкових дій з найбільш актуальних питань повторно у окремо виділений час.
До зовнішньої групи контролю були запрошені завідувач сектором НС та ЦЗН Заводської адміністрації Миколаївської міської ради Заїченко С.В., головний інспектор Заводського РВ ГУ ДСНС України у Миколаївській області Плотніков Є.В., провідний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи та зверненню громадян Юрченко О.О.

Фото УОЗ ОДА

Зовнішня група контролю та керівний склад диспансеру визначили, що персонал диспансеру до реагування на ймовірні надзвичайні ситуації готовий.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 580 особам

Госпіталізовано 150 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку