Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА1 листопада проведено семінар для лікарів фтизіатрів, первинної ланки медичної допомоги та представників неурядових організацій з питань лікування туберкульозу в Миколаївській області.
Серед доповідачем головний фахівець відділу координації програм лікування туберкульозу центру громадського здоров’я МОЗ України Юрій Варченко та провідний фахівець відділу МіО ЦГЗ МОЗ України Володимир Бахмат.

У ході семінару обговорено сучасні інноваційні підходи у веденні випадку ТБ з урахуванням пацієнт-орієнтованої моделі лікування відповідно до рекомендацій ВООЗ, проаналізовано епідемічну ситуацію з туберкульозу та стан надання протитуберкульозної допомоги населенню в Миколаївській області. Про це розповіла обласний експерт у напрямку «Фтизіатрія» Євгенія Баненкова.
Окрім того, значну увагу приділено пацієнт-орієнтованому підходу до ведення туберкульозу на амбулаторному лікування, активному фармаконагляду і управлінню побічними реакціями.
Також розглянуто оновлений алгоритм ведення випадку мультирезистентного туберкульозу, оснований на використанні коротких або індивідуалізованих із новими препаратами – режимів тощо.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 697 осіб

Надано допомогу 644 особам

Госпіталізовано 168 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку