Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА1 листопада проведено семінар для лікарів фтизіатрів, первинної ланки медичної допомоги та представників неурядових організацій з питань лікування туберкульозу в Миколаївській області.
Серед доповідачем головний фахівець відділу координації програм лікування туберкульозу центру громадського здоров’я МОЗ України Юрій Варченко та провідний фахівець відділу МіО ЦГЗ МОЗ України Володимир Бахмат.

У ході семінару обговорено сучасні інноваційні підходи у веденні випадку ТБ з урахуванням пацієнт-орієнтованої моделі лікування відповідно до рекомендацій ВООЗ, проаналізовано епідемічну ситуацію з туберкульозу та стан надання протитуберкульозної допомоги населенню в Миколаївській області. Про це розповіла обласний експерт у напрямку «Фтизіатрія» Євгенія Баненкова.
Окрім того, значну увагу приділено пацієнт-орієнтованому підходу до ведення туберкульозу на амбулаторному лікування, активному фармаконагляду і управлінню побічними реакціями.
Також розглянуто оновлений алгоритм ведення випадку мультирезистентного туберкульозу, оснований на використанні коротких або індивідуалізованих із новими препаратами – режимів тощо.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку