Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА2 листопада проведено підсумкову медичну колегію, в якій взяли участь заступники начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксана Черненко та Людмила Чинякова, начальник міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, експерти управління, фахівці міського управління охорони здоров’я та керівники закладів охорони здоров’я області.

На початку колегії заступник начальника відділу управління персоналом та медичними кадрами, звернень громадян та мобілізаційної роботи Віта Тюлюкіна поінформувала присутніх щодо кадрових призначень.

Фото УОЗ ОДА

Із розгорнутою аналітичною доповіддю щодо стану реформування первинної медичної допомоги та її подальшого розвитку, формування госпітальних рад та затвердження перспективних планів розвитку госпітальних округів виступила заступник начальника управління, начальник відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Оксана Черненко.

Фото УОЗ ОДА

Заступник начальника управління, начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Людмила Чинякова розкрила питання ефективності діяльності акушерсько-гінекологічної служби в умовах реформування галузі охорони здоров’я області.

Фото УОЗ ОДА

Медична спільнота також привітала колег з ювілеєм відділення інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні – 1 листопада відділення святкувало своє 20-річчя з дня заснування.
Про хід виконання обласної Програми запобігання і лікування серцево- судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки доповів головний експерт управління охорони здоров’я облдержадміністрації за напрямами «Кардіологія. Хірургія серця та магістральні судин», завідуючий кардіологічним центром обласної клінічної лікарні, кандидат медичних наук Олександр Шабільянов.
Начальник планово-фінансового відділу, головний бухгалтер управління охорони здоров’я облдержадміністрації Любов Савчук поінформувала присутніх про стан реалізації постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення доступності лікарських засобів» (із змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»).
Учасники колегії також заслухали доповідь про організацію та проведення санітарно-протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненні та поширенню грипу, гострих респіраторних інфекцій серед населення області, з якою виступив заступник директора ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Ігнатенков.

Фото УОЗ ОДА

Під час заходу також виступив представник медичної інформаційної системи «Medstar», який розповів про послуги, що готова надавати компанія. Нагадаємо, що У Миколаївській області чотири медичні інформаційні системи (МІС): «Helsi», «Medstar», «Поліклініка без черг» та «Doctor Elex».
Підключення до МІС є необхідним для створення належних умов для укладення декларацій між лікарем і пацієнтом за допомогою електронної системи охорони здоров’я «E-health».

Фото УОЗ ОДА

За підсумками розглянутих питань сформовано рішення колегії для подальшого поліпшення якості надання медичної допомоги населенню Миколаївської області.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку