Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПро це йшлося під час відео-наради, що відбулась 6 листопада. Доповідь з цієї теми представила учасникам член групи експертів за напрямом «Фтизіатрія» Світлана Стригуль.
Нарада відбулась за участю заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА Людмили Чинякової, заступник начальника міського управління охорони здоров’я Віктор Фаюк, керівників обласних та районних закладів охорони здоров’я.

Про стан та проблеми впровадження замісної підтримуючої терапії для хворих з синдромом залежності від опіоїдів у закладах охорони здоров’я доповів в.о. головного лікаря обласного наркологічного диспансеру Віталій Таран.
Провідний спеціаліст відділу надання медичної допомоги матерям та дітям УОЗ ОДА Наталія Пономаренко поінформувала присутніх щодо направлення на санаторно-курортне лікування дітей до санаторних закладів МОЗ України та обласних дитячих санаторіїв «Дубки» та «Південний» за підсумками роботи 9 місяців 2018 року.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку