Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДень діабету цього року пройшов під гаслом «Сім’я та діабет». Саме тому Миколаївська обласна діабетична асоціація зібрала 10 листопада хворих на діабет та їх близьких в спортивному клубі KFC для бесіди з лікарями, психологом, тренерами клубу,  дружньої зустрічі за чашкою чаю та тренування під контролем показників цукру крові та тиску.
14 листопада в обласній клінічній лікарні пройшли традиційні заходи до Дня діабету: вимірювання глюкози в крові всім, хто звернувся до лікарні. Завдяки таким заходам збільшується обізнаність людей не тільки про власний рівень глюкози в крові, а і про діабет в цілому.

Нагадаємо, що 14 листопада кожного року майже в 150 країнах світу  відзначають Всесвітній День діабету.  Проблема  цукрового діабету набуває все більшої актуальності в останні роки. Це пов’язано як з постійно зростаючою кількістю хворих на цукровий діабет 2 типу, так і високою частотою розвитку ускладнень хвороби.

 

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У світі 415 млн. людей хворіє на цукровий діабет, але 193 млн. не знають, що хворі на діабет. В Миколаївській області більше 33 тис. хворих з цукровим діабетом 2 типу, які отримують цукрознижуючі препарати та 4983 хворих на інсулінотерапії.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Сприяють розвитку діабету незбалансоване харчування, неактивний спосіб життя, шкідливі звички: алкоголь, тютюнопаління. Частіше хворіють люди з ожиріння та надлишковою вагою. Групою ризику є хворі на серцево-судинні, гастроентерологічні захворювання, хвороби печінки, якщо в родині є діабет.

Фото УОЗ ОДА

Лікування хворого на цукровий діабет є важливим та складним завданням, що стоїть перед лікарем-ендокринологом та сімейним лікарем. Препарати інсуліну хворі отримували за рецептом безкоштовно (флаконні форми), а завдяки Урядовій програмі «Доступні ліки» мали можливість отримати рецепт з відшкодуванням (цукрознижуючі таблетки). Планується, що в 2019 році програми по забезпеченню хворих на цукровий діабет будуть працювати.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 634 особи

Надано допомогу 577 особам

Госпіталізовано 181 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку