Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗаклади охорони здоров’я Миколаївської області підтримують співпрацю з міжнародними неурядовими організаціями задля поліпшення якості надання медичної допомоги населенню. Одним з найяскравіших прикладів є обласний протитуберкульозний диспансер. З метою розширення та поглиблення співпраці з міжнародними організаціями керівництво закладу на чолі з в.о. головного лікаря Ігорем Поляковим активно та всебічно підтримали ініціативу щодо реалізації проекту «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій», що втілюється організацією РАТН спільно з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) та Нідерландським Королівським Товариством боротьби з туберкульозом (KNCV).
Важливо зазначити, що проект реалізується в Україні вперше і можливість стати пілотними регіонами отримали саме Миколаївська та Одеська області.

Фтизіатри підкреслюють важливість проекту в досягнені контрольованого лікування туберкульозу, особливо серед пацієнтів груп ризику.
16 листопада проведено робочу зустріч партнерів нового проекту, в якій взяли участь керівництво обласного протитуберкульозного диспансеру, обласний експерт з напрямку «Фтизіатрія» Євгенія Баненкова та районні фтизіатри.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Експерт з використання цифрових технологій в охороні здоров’я, KNCV Крістіан Ван Калмсут, голова представництва РАТН в Україні Катерина Гамазіна, координатор проекту (РАТН) Олексій Богданов, директор МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) Ілона Єлєнєва та менеджер проекту (LHSI) Тетяна Бахмат представили до розгляду та подальшого обговорення учасниками зустрічі безпосередньо проект «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій» та план його впровадження в Миколаївській області.
Фахівці продемонстрували передбачені технології, ознайомили з процесом роботи з пацієнтами в медичних установах впровадження проекту.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Окрім того, проведено і невеличкий практикум: демонстрація смарт-бокс EvriMED, які можна комбінувати з підходом VOT (лікування під відеонаглядом) та програми для користувачів. Присутніх ознайомлено з наявними відгуками користувачів про програму та панель управління.
Суть проекту полягає в забезпеченні пацієнтів смарт-боксами з ліками, розрахованими на відповідний термін лікування: щойно пацієнт відкриває смартбокс, спрацьовує датчик, що сповіщає про початок лікування, далі ведеться відеофіксація безпосередньо прийому ліків. Програма розрахована на дванадцять місяців.
В рамках пілоту смарт-бокси постачатимуться МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» з ЮАР та надаватиметься для роботи районним фтизіатрам Миколаївської та Одеської області з 2019 року. Ця технологія високо зарекомендувала себе в таких країнах як Індія, Китай, ЮАР та рекомендована до впровадження визнаними міжнародними рекомендації у сфері охорони здоров’я: ВОЗ і Стоп ТБ Партнерство.  
Зустрічі партнерів проекту передувала робоча нарада з начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павлом Георгієвим. Адже лікування та профілактику туберкульозу серед населення Миколаївської області знаходиться на постійному контролі в управлінні та обласній державній адміністрації.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Варто зазначити, що Миколаївська область у рейтингу високих показників захворюваності на туберкульоз серед областей України в 2014 році посідала четверте місце, а цього року зміцнила свої позиції і зайняла дванадцяте місце, що говорить про значне покращення роботи з профілактики та лікування туберкульозу.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 681 особа

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку