Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗаклади охорони здоров’я Миколаївської області підтримують співпрацю з міжнародними неурядовими організаціями задля поліпшення якості надання медичної допомоги населенню. Одним з найяскравіших прикладів є обласний протитуберкульозний диспансер. З метою розширення та поглиблення співпраці з міжнародними організаціями керівництво закладу на чолі з в.о. головного лікаря Ігорем Поляковим активно та всебічно підтримали ініціативу щодо реалізації проекту «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій», що втілюється організацією РАТН спільно з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) та Нідерландським Королівським Товариством боротьби з туберкульозом (KNCV).
Важливо зазначити, що проект реалізується в Україні вперше і можливість стати пілотними регіонами отримали саме Миколаївська та Одеська області.

Фтизіатри підкреслюють важливість проекту в досягнені контрольованого лікування туберкульозу, особливо серед пацієнтів груп ризику.
16 листопада проведено робочу зустріч партнерів нового проекту, в якій взяли участь керівництво обласного протитуберкульозного диспансеру, обласний експерт з напрямку «Фтизіатрія» Євгенія Баненкова та районні фтизіатри.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Експерт з використання цифрових технологій в охороні здоров’я, KNCV Крістіан Ван Калмсут, голова представництва РАТН в Україні Катерина Гамазіна, координатор проекту (РАТН) Олексій Богданов, директор МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) Ілона Єлєнєва та менеджер проекту (LHSI) Тетяна Бахмат представили до розгляду та подальшого обговорення учасниками зустрічі безпосередньо проект «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій» та план його впровадження в Миколаївській області.
Фахівці продемонстрували передбачені технології, ознайомили з процесом роботи з пацієнтами в медичних установах впровадження проекту.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Окрім того, проведено і невеличкий практикум: демонстрація смарт-бокс EvriMED, які можна комбінувати з підходом VOT (лікування під відеонаглядом) та програми для користувачів. Присутніх ознайомлено з наявними відгуками користувачів про програму та панель управління.
Суть проекту полягає в забезпеченні пацієнтів смарт-боксами з ліками, розрахованими на відповідний термін лікування: щойно пацієнт відкриває смартбокс, спрацьовує датчик, що сповіщає про початок лікування, далі ведеться відеофіксація безпосередньо прийому ліків. Програма розрахована на дванадцять місяців.
В рамках пілоту смарт-бокси постачатимуться МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» з ЮАР та надаватиметься для роботи районним фтизіатрам Миколаївської та Одеської області з 2019 року. Ця технологія високо зарекомендувала себе в таких країнах як Індія, Китай, ЮАР та рекомендована до впровадження визнаними міжнародними рекомендації у сфері охорони здоров’я: ВОЗ і Стоп ТБ Партнерство.  
Зустрічі партнерів проекту передувала робоча нарада з начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павлом Георгієвим. Адже лікування та профілактику туберкульозу серед населення Миколаївської області знаходиться на постійному контролі в управлінні та обласній державній адміністрації.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Варто зазначити, що Миколаївська область у рейтингу високих показників захворюваності на туберкульоз серед областей України в 2014 році посідала четверте місце, а цього року зміцнила свої позиції і зайняла дванадцяте місце, що говорить про значне покращення роботи з профілактики та лікування туберкульозу.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку