Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПро роботу із поліпшення надання медичних послуг в області, створення єдиної диспетчерської служби 103, функціонування «Віконець життя», будівництво амбулаторій та закупівлю обладнання і транспорту розповів голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко під час свого виступу на ІV Миколаївському економічному форумі 15 листопада.
«У минулому році ми створили єдину диспетчерську службу 103, куди надходять всі виклики. Ми повністю модернізували всі системи, які сьогодні є, задіяли все, що можливо задіяти і в режимі онлайн бачимо як просувається «швидка», скільки треба часу, щоб вона потрапила в те, чи інше місце», - відзначив Олексій Савченко.

Крім того, очільник області повідомив про проведену роботу із відновлення автопарку «швидких». Так, на Миколаївщині вперше розроблена та реалізується програма придбання спеціалізованого автотранспорту. Наразі за 15,9 млн грн придбано та вже працює 7 автомобілів ШМД, до кінця року буде придбано ще 5 автомобілів.
Голова ОДА також розповів про успішну роботу «Віконець життя», які функціонують по всій області.
«На Миколаївщині ми мали велику проблему в тому, що люди не знаючи відповідальності, позбавлялися дітей, тобто викидали новонароджених. На жаль, у нас були такі ганебні приклади... Ми відкрили 24 «Віконця життя», провели дуже серйозну роботу. Це важлива програма, бо це життя людини. Для цього людині не треба пояснювати хто вона така, її завдання просто дійти до «Віконця життя», покласти свою дитину у це віконце», - прокоментував Олексій Савченко.
Одним із успіхів роботи у медичній галузі стало відкриття акушерсько-гінекологічного відділення в обласній клінічній лікарні у 2017 році,  а також придбання медичного обладнання за 9 місяців 2018 року на суму 29,4 млн грн, у 2017 році – 34,3 млн грн.
Окремо Олексій Савченко наголосив про роботу з впровадження ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо розвитку сільської медицини.
«Ми розпочали будівництво 14 амбулаторій. Дякую за це Президенту України. В амбулаторіях будуть надаватися якісні медичні послуги, буде телемедицина, де можна на прямому зв’язку з інститутами отримати якісну допомогу», - зазначив очільник області, вказавши, що на досягнутому Миколаївщина в жодному разі не зупинятиметься, адже ця робота є вкрай важливою, від неї залежить життя людей.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 681 особа

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку