Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА28 листопада в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни проведено зустріч з питань об’єднання лабораторій госпіталю та обласної клінічної лікарні за участю заступника голови облдержадміністрації Євгена Шевченка, начальника управління охорони здоров’я ОДА Павла Георгієва та представників таких громадських організацій як обласна спілка воїнів-інтернаціоналістів та запасу - територіальне відділення української спілки ветеранів Афганістану, обласний союз ветеранів та учасників АТО, обласний союз ветеранів, громадські діячі.
У зустрічі також взяли участь головні лікарі обласної клінічної лікарні Петро Римар та обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Володимир Поточняк.

Учасники зустрічі переглянули наявне обладнання, ознайомилися з його функціоналом та дізналися більше про об’єднання лабораторій двох закладів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Євген Шевченко запевнив, що в лабораторії і в подальшому надаватимуться всі необхідні якісні послуги. Обладнання лишається в госпіталі.
Він підкреслив важливість наявного розуміння між обласною владою, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та керівниками лікувальних закладів.
«Дуже добре, що ми можемо працювати в цьому напрямку разом з вами, - звернувся Євген Валерійович до громадських діячів, - і можемо разом контролювати роботу лабораторії, якість надання послуг».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Окрім того, заступник голови ОДА надав розпорядження щодо підготовки документів для придбання в обласний клінічний госпіталь ветеранів війни апарату штучної вентиляції легень.
Начальник управління охорони здоров’я ОДА та керівники обох закладів охорони здоров’я, про які йдеться, надали вичерпні роз’яснення та відповіді на запитання присутніх.

Фото УОЗ ОДА

Петро Римар зазначив, що вже розроблено чіткий алгоритм, завдяки якому для пацієнтів нічого не зміниться і вони зможуть здавати аналізи, як і раніше, без будь-яких ускладнень процесу. Крім того, ургентна служба працюватиме і для пацієнтів госпіталю. Зараз ведеться робота з вирішення юридичних питань.

Фото УОЗ ОДА

Павло Георгієв запевнив, що управління завжди відкрите до діалогу та готове до співпраці задля поліпшення якості надання медичної допомоги населенню.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 440 осіб

Надано допомогу 411 особам

Госпіталізовано 132 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку