Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗа технічної підтримки співробітників Колумбійського університету (ІСАР) 29 листопада у м. Миколаєві проведено семінар для лікарів кабінетів «Довіра» закладів охорони здоров’я області.
З привітальним словом до учасників, від імені управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, виступила заступник начальника управління Оксана Черненко.

Під час навчання лікарі ознайомилися з новими підходами до початку антиретровірусної терапії, які базуються на основі новітніх доказових практик та міжнародних рекомендаціях ВООЗ, отримали достатню доказову базу щодо ефективності раннього початку лікування ВІЛ-інфекції для пацієнтів у нестабільному та важкому стані. Провідний фахівець ІСАР Елен Морісон ознайомила присутніх лікарів із перевагами застосування найсучасніших антиретровірусних препаратів, які використовуються в Україні.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 634 особи

Надано допомогу 577 особам

Госпіталізовано 181 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку