Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

selector anti tuber1 04.12.18Під час наради за участі заступника начальника управління охорони здоров’я Чинякової Людмили Борисівни, керівників районних та обласних закладів охорони здоров’я було розглянуто питання роботи протитуберкульозної служби області та інші питання.

 Про аналіз роботи ендоскопічної служби за 9 місяців 2018 року доповів завідуючий ендоскопічним відділенням Миколаївської обласної клінічної лікарні, член групи експертів за напрямком «Ендоскопія» Юрій Горбенко. Завідуюча неврологічним відділенням Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні, член групи експертів за напрямком «Дитяча неврологія» Ольга Сергєєва проінформувала присутніх про інвалідність дітей та дитячу смертність з неврологічними захворюваннями за 9 місяців 2018 року.

selector anti tuber2 04.12.18

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 688 осіб

Надано допомогу 619 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку