Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

app visista26 листопада НСЗУ оголосила "третю хвилю" укладення договорів з установами первинної медичної допомоги за програмою державних гарантій медобслуговування. Договори будуть укладатися протягом трьох тижнів - з 26 листопада до 20 грудня. У бюджеті на 2019 рік медична субвенція для первинної медичної допомоги не передбачена.
Медична реформа передбачає, що НСЗУ оплачуватиме послуги установ з надання первинної допомоги за принципом капітації, тобто медичний заклад буде отримувати встановлену суму за кожного пацієнта, незалежно від того, звертається він за медичними послугами чи ні. Капітації оплачуються із загальних податків з держбюджету.


У Миколаївській області працює 34 ЦПМСД. З них у першу та другу хвилі уклали договори з НСЗУ - 13 закладів.
На даний час районними та міськими закладами в кількості 25 установ надано документи на розгляд до НСЗУ. Триває опрацювання документів, разом з тим, на сьогоднішній день вже пройшли перевірку 9 закладів: Кривоозерський ЦПМСД, Новобузький ЦПМСД, Врадіївський ЦПМСД, Вознесенський ЦПМСД, Доманівський ЦПМСД, Братський ЦЙПМСД, Березанський ЦПМСД, Очаківський ЦПМСД, Галицинівський ЦПМСД, а також по місту Миколаєву: ЦПМСД № 2, ЦПМСД № 6, ЦПМСД № 5, ЦПМСД № 7. Всі інші заклади знаходяться на стадії перевірки.
Довідково: базовий тариф за пацієнта, який підписав декларацію з лікарем, становить 370 грн. До базового тарифу застосовуються вікові коефіцієнти. Так, для за дитину віком до п'яти років - коефіцієнт 4, для дітей від шести до 17 років коефіцієнт становитиме 2,2 - 814 грн, для дорослих від 18 до 39 років - коефіцієнт 1, для дорослих від 40 до 64 років - коефіцієнт 1,2 (444 грн), а для людей старше 65 років - коефіцієнт 2 (740 грн).

За матеріалами НСЗУ

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 634 особи

Надано допомогу 577 особам

Госпіталізовано 181 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку