Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ своїй роботі сімейні лікарі мають орієнтуватись на європейські принципи ставлення до пацієнтів. На цьому акцентував голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко під час відкриття після повної реконструкції сімейної амбулаторії №4 ЦПМСД №3 в місті Миколаєві.

«Як лікарі ви завжди маєте дослухатись до пацієнта, маєте чути людей. Всі ті застарілі звички, які залишилися ще з радянських часів мають зникнути. України – Європейська країна, ми скинули ярмо московитьских окупантів і будуємо соборну, самостійну, незалежну державу. Сьогодні завдяки реформам, що впроваджуються за ініціативи Президента України Петра Порошенка і тим можливостям, які надає децентралізація ви маєте сучасну амбулаторію, сучасне обладнання, але головне, щоб саме підхід лікаря до своєї роботи був сучасним, європейським, людяним», - наголосив Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У четвер, 27 грудня, в Миколаєві за адресою вул.Чкалова, 93 після повної реконструкції розпочала роботу сімейна амбулаторія №4 на базі центру первинної медико-санітарної допомоги №3. В урочистій та визначній події взяли участь голова облдержадміністрації Олексій Савченко, голова Миколаївської міської ради Олександр Сєнкєвич, начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв, начальник міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай та інші посадовці, депутати, медична спільнота.
Загалом на реконструкцію амбулаторії було направлено майже 11 млн грн. Закуплено медичне обладнання, інвентар, комп’ютерна техніка з програмним забезпеченням на суму майже 577 тис грн.

Фото УОЗ ОДА

Миколаївська облдержадміністрація також передала медичному закладу реєстратор ВКС для системи «DiaCard», який дозволяє передавати данні електрокардіограми пацієнта у режимі онлайн до обласного чи міського кардіоцентрів, а також прилад для надання невідкладної допомоги для пацієнтів з бронхолегеневими захворюваннями.

Відмітимо, що нова сімейна амбулаторія надає медичну допомогу 18 129 жителям міста, з яких 2 886 – діти. В амбулаторії працюють 7 лікарів загальної практики – сімейної медицини і 2 лікарі-педіатри. Заклад підключено до Електронної системи охорони здоров’я України, всі лікарі зареєстровані в електронній системі e-Health МОЗ України. Працює електронний запис пацієнтів до лікаря.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, Миколаївським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за результатами виконання обласної Програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки суттєво оновлено парк санітарних автомобілів - закуплено 11 одиниць сучасних спеціалізованих автомобілів екстреної медичної допомоги типу «В» на загальну суму 25,3 млн грн, з яких 10 млн грн виділено за рахунок вільного залишку обласного бюджету; 2,4 млн грн – за рахунок залишку коштів медичної субвенції з державного бюджету на початок року та 13,8 млн грн – за рахунок співфінансування адміністративно-територіальних одиниць області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 589 осіб

Надано допомогу 533 особам

Госпіталізовано 167 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку