Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА27 грудня за участю депутата Миколаївської обласної ради Ташлика Г.В., першого заступника голови Вознесенської райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Панової Т.М., голови Вознесенської районної ради Бурдіна І.А., голови Бузької ОТГ Заволоки Ю.Ю., головного лікаря КНП «Вознесенський РЦ ПМСД» Жарської Г.А. та представників громади відбулася урочиста передача автомобіля медичної допомоги Бузькій амбулаторії моно-практики, який було придбано за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам та співфінансуванням Бузької ОТГ на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 589 осіб

Надано допомогу 533 особам

Госпіталізовано 167 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку