Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДААкція, що проходить в обласній станції переливання крові для поповнення банку крові, оголошена обласним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, завдяки свідомому відношенню медичних працівників, мешканців Миколаєва триває та набирає обертів.
В коридорах обласної станції переливання крові вишикувалися довгі черги потенційних донорів. Завдяки позитивному резонансу у медичних колективах, збільшується кількість бажаючих взяти участь в благородній місії.

З 5 по 27 грудня здали кров 236 медичних працівників обласних та міських закладів охорони здоров’я. Зібрано 115,64 л цільної крові, з якої виготовлено такі необхідні препарати крові, що активно будуть використовуватися в закладах охорони здоров’я для надання медичної допомоги населенню області.

Фото УОЗ ОДА

Нагадуємо, що в обласній станції переливання крові завжди раді донорам. Здати кров можна за адресою: м. Миколаїв, провулок Радіо, 2 з 8.00 до 12.00 години щоденно, крім вихідних та святкових днів. При собі необхідно мати паспорт.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку