Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДААкція, що проходить в обласній станції переливання крові для поповнення банку крові, оголошена обласним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, завдяки свідомому відношенню медичних працівників, мешканців Миколаєва триває та набирає обертів.
В коридорах обласної станції переливання крові вишикувалися довгі черги потенційних донорів. Завдяки позитивному резонансу у медичних колективах, збільшується кількість бажаючих взяти участь в благородній місії.

З 5 по 27 грудня здали кров 236 медичних працівників обласних та міських закладів охорони здоров’я. Зібрано 115,64 л цільної крові, з якої виготовлено такі необхідні препарати крові, що активно будуть використовуватися в закладах охорони здоров’я для надання медичної допомоги населенню області.

Фото УОЗ ОДА

Нагадуємо, що в обласній станції переливання крові завжди раді донорам. Здати кров можна за адресою: м. Миколаїв, провулок Радіо, 2 з 8.00 до 12.00 години щоденно, крім вихідних та святкових днів. При собі необхідно мати паспорт.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 589 осіб

Надано допомогу 533 особам

Госпіталізовано 167 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку