Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЖінку прооперовано у Казанківській центральній районній лікарні, стан її стабілізовано силами обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласних фахівців та доставлено до реанімаційного відділення Новобузької ЦРЛ. Триває боротьба за її життя.
Стан восьмирічної дитини, зусиллями виїзної реанімаційної бригади обласної клінічної дитячої лікарні стабілізовано та вночі 01.01.2019 року доставлено до реанімаційного відділення обласної клінічної дитячої лікарні.  Стан дитини залишається важким. Продовжується боротьба за життя. Зі слів лікарів, є тенденція до покращення стану.
Всі необхідні ліки та витратні матеріали в лікарнях є в повному обсязі.
Стан здоров'я постраждалих знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації та начальника управління охорони здоров'я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 589 осіб

Надано допомогу 533 особам

Госпіталізовано 167 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку