Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНапередодні Різдвяних свят голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відвідав маленьких вихованців обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки».
Голова ОДА поспілкувався з дітьми, привітав їх зі святами і подарував кожному набір солодощів, а закладу – два килими для ігрової кімнати.

«Вкотре переконався, що наші діти найталановитіші! Дівчата вразили віршами, піснями і танцями, а хлопці довели, що ростуть справжніми козаками - сильними захисниками своїх родин і країни!
Пообіцяв виконати в цьому році побажання трьох вихованців санаторію - одного хлопця, та двох дівчаток. Чекаю від них листів Святому Миколаю», - коментує Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Зазначимо, що  незважаючи на те, що Миколаївський обласний дитячий туберкульозний санаторій було збудовано ще у 1973 році, завдяки проведеній роботі по поліпшенню умов, у закладі панує справжня тепла, сімейна атмосфера.
У санаторії створені всі умови для повноцінного життя дітей і підлітків: прогулянки на свіжому повітрі, ігри, змагання, розваги, адаптований розклад уроків.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

В санаторії шестиразове харчування, яке відповідає вимогам щодо вмісту білків, жирів, вуглеводів і калорійності.
Щоденно, маленькі пацієнти отримують необхідне піклування та медичну допомогу. Для цього у закладі є все необхідне - інгалятори, лазерні та інфрачервоні апарати для фізіотерапевтичних процедур. Був закуплений італійський рентгенівський апарат, який дозволяє покращити обстеження і виявляти навіть незначні відхилення від норми. Окрім того, було оновлено обладнання стоматологічного кабінету тощо.
Сьогодні в санаторії функціонує спеціалізоване шкільне та дошкільне відділення. Діють рентген-кабінет, клініко-діагностичне відділення, кабінет лікувально-фізичної культури, фізіотерапевтичний, масажний, стоматологічний кабінети.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку