Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНапередодні Різдвяних свят голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відвідав маленьких вихованців обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки».
Голова ОДА поспілкувався з дітьми, привітав їх зі святами і подарував кожному набір солодощів, а закладу – два килими для ігрової кімнати.

«Вкотре переконався, що наші діти найталановитіші! Дівчата вразили віршами, піснями і танцями, а хлопці довели, що ростуть справжніми козаками - сильними захисниками своїх родин і країни!
Пообіцяв виконати в цьому році побажання трьох вихованців санаторію - одного хлопця, та двох дівчаток. Чекаю від них листів Святому Миколаю», - коментує Олексій Савченко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Зазначимо, що  незважаючи на те, що Миколаївський обласний дитячий туберкульозний санаторій було збудовано ще у 1973 році, завдяки проведеній роботі по поліпшенню умов, у закладі панує справжня тепла, сімейна атмосфера.
У санаторії створені всі умови для повноцінного життя дітей і підлітків: прогулянки на свіжому повітрі, ігри, змагання, розваги, адаптований розклад уроків.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

В санаторії шестиразове харчування, яке відповідає вимогам щодо вмісту білків, жирів, вуглеводів і калорійності.
Щоденно, маленькі пацієнти отримують необхідне піклування та медичну допомогу. Для цього у закладі є все необхідне - інгалятори, лазерні та інфрачервоні апарати для фізіотерапевтичних процедур. Був закуплений італійський рентгенівський апарат, який дозволяє покращити обстеження і виявляти навіть незначні відхилення від норми. Окрім того, було оновлено обладнання стоматологічного кабінету тощо.
Сьогодні в санаторії функціонує спеціалізоване шкільне та дошкільне відділення. Діють рентген-кабінет, клініко-діагностичне відділення, кабінет лікувально-фізичної культури, фізіотерапевтичний, масажний, стоматологічний кабінети.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 589 осіб

Надано допомогу 533 особам

Госпіталізовано 167 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку