Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА28.01.2019 року до реанімаційного відділення лікарні швидкої медичної допомоги доставлено 32-річну вагітну жінку. За попередніми даними, вона перебуваючи в стану алкогольного сп’яніння, намагалася скоїти самогубство.
Завдяки оперативним діям обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та професіоналізму лікарів вдалося вчасно доставити жінку в заклад охорони здоров’я.
На 29.01.2019 року стан вагітної покращився, реанімаційні заходи дали позитивний результат. Здоров'ю та життю жінки і дитини на цей час нічого не загрожує.
Завдяки своєчасним діям медиків обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які грамотно профілактували гіпоксію головного мозку, та фахівцям реанімаційного відділення лікарні швидкої медичної допомоги у пацієнтки з'явився шанс народити дитину. З жінкою працював психолог.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку