Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАТільки завдяки професіоналізму та злагодженості роботи медиків усіх рівнів, сучасному обладнанню оперативної диспетчерської та оновленому автопарку не сталося лиха. 31 січня в 17.22 до оперативної диспетчерської Миколаївського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшов дзвінок. Телефонував стурбований молодий чоловік.

Він розповів, що його 21- річна дружина відчула, що почались пологи. Вони – мешканці одного з сел  Казанківського району і прийняли рішення самостійно добиратись до лікарні на власному автомобілі. Але не зважаючи на те, що це вже другі пологі, не розрахували час. Перейми почались в дорозі – дитина народжувалась в машині. Черговий лікар  центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф швидко прийняла вірне рішення – не перериваючи спілкування, на місце події була направлена бригада «швидкої» з Казанки. Тим часом чоловік чітко виконував вказівки лікаря телефоном і вже за декілька хвилин жінка народила хлопчика. Батько потребував психологічної допомоги, яку отримав, розмовляючи з лікарем по телефону. До приїзду «швидкої» спілкування не переривалось.   В 17.37 на місце прибули медики, які оглянули породіллю та дитину, констатувавши що стан здоров‘я обох задовільний та транспортували їх до лікарні. Зараз щаслива мати та немовля знаходяться у пологовому відділення Новобузської ЦРЛ.

«Такий випадок – один із яскравих прикладів чому Миколаївщина потребує оновлення автопарку швидких. І 13 автомобілів, які ми закупили у 2018 році – це лише початок. Цьогоріч будуть виділені кошти з обласного бюджету та бюджету міста Миколаєва на закупівлю необхідної кількості «швидких» для обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Крім того, вже закуплено 14 нових автомобілів Renault Duster, які будуть передані до сільських амбулаторій після закінчення їх будівництва. Медичний напрямок цього року ставимо в пріоритеті», - прокоментував голова Миколаївської обласної ОДА Олексій Савченко.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 620 осіб

Надано допомогу 558 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку