Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДнями в Первомайській ЦМБЛ проведено засідання медичної ради. На розгляд винесене питання про підсумки діяльності галузі охорони здоров'я м. Первомайська за 2018 рік та плани змін у рамках медичної реформи на 2019 рік.
У роботі медичної ради взяли участь начальник управляння охорони здоров'я облдержадміністрації Павло Георгієв, міський голова м. Первомайська Людмила Дромашко.
З доповідями виступили головний лікар КП «Первомайський міський центр ПМСД» Тетяна Оболенська, головний лікар КНП «Первомайська ЦМБЛ» Олег Чекрижов та інші.

Як відмітили доповідачі, медична галузь міста активно впроваджує зміни у рамках медичної реформи. Заклади первинної і вторинної ланки реорганізовані у комунальні некомерційні підприємства, центр ПМСД одним із перших в області у першу хвилю підписав договір з НСЗУ про прямі виплати за надані медичні послуги та використовує переваги прямого фінансування на розвиток структурних підрозділів, закупівлю медичного обладнання, підвищення заробітної плати сімейним лікарям та медичним сестрам. Протягом звітного року проведена значна робота з підвищення доступності та якості медичної допомоги населенню міста, поліпшенню основних показників діяльності та ресурсного забезпечення медичної галузі.

Фото УОЗ ОДА

Стабілізовано ситуацію по туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, показники рівня захворюваності населення нижчі за обласні. Відмічена негативна тенденція щодо накопичення серед осіб пенсійного віку хронічних неінфекційних хвороб, включаючи хвороби системи кровообігу, злоякісні новоутворення, хронічні обструктивні хвороби легень, цукрового діабету інших.
Міський голова роботу галузі охорони здоров’я оцінила в цілому позитивно, висловила надію, що галузь може претендувати на перше місце в соціально-економічному розвитку міст обласного значення, звернула увагу присутніх на подальшу інтенсифікацію та ефективне використання ліжкового фонду, завірила медичну спільноту, що і в подальшому надаватиметься фінансова підтримка медичній галузі.
Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв подякував медичним працівникам за їх нелегку та гуманну працю, висловив упевненість, що для перебудови медичної галузі, направленої на покращення доступності та якості медичних послуг, у первомайських медиків є всі необхідні умови. Застеріг, що 2019 рік передбачає зміни для більш складних та дорогих безоплатних для пацієнтів медичних послуг – консультацій, діагностики, аналізів, а також додаткових послуг поліклінік, які стануть платними для всіх. В електронний формат поступово перейдуть направлення до спеціалістів, рецепти на «Доступні ліки», листки непрацездатності. Він звернув увагу на зволікання зі створенням Госпітальної ради Первомайського госпітального округу та закликав прискорити роботу з розробки та затвердження п’ятирічного плану розвитку госпітального округу.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку