Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА4 лютого в обласному онкологічному диспансері та закладах охорони здоров’я області в рамках Всесвітнього дня боротьби проти раку проведено традиційний «День відкритих дверей». Всього проконсультовано лікарями 182 особи, виявлено 78 патологій (онкологічні та передпухлинні).
З них у 10 осіб виявлено вперше злоякісні новоутворення, у чотирьох вперше виявлено підозру на рак. Шість громадян, хворих на рак або з підозрою на онкологічне захворювання, потребують додаткового обстеження в онкодиспансері.

Проведено 25 ультразвукових досліджень, під час яких у двох осіб виявлено передпухлинні захворювання.
Окрім того, проведено 7 ендоскопічних та 23 мамографічних дослідження.
При проведенні мамо графічних досліджень у однієї особи виявлено рак молочної залози, ще у однієї – передпухлинні захворювання молочних залоз.
Одним з важливих факторів профілактичної, санітарно-освітньої роботи, що проводиться лікарями онкологами серед населення, є проведення лекцій та бесід, розповсюдження інформаційних пам’яток.
Лікарі нагадують, що своєчасне проходження профілактичних оглядів, відвідування сімейного лікаря зменшує ризик онкологічних захворювань та збільшує шанси на одужання за умов виявлення на ранніх стадіях.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 553 особи

Надано допомогу 506 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку