Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА8 лютого начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв відвідав Южноукраїнську міську лікарню, що відзначає своє 40-річчя з дня заснування, та Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги. Він переглянув умови праці медиків та перебування пацієнтів, поспілкувався з керівництвом та колективами, ознайомився з досягненнями та потребами закладів.
Під час урочистого заходу до ювілею Южноукраїнської міської лікарні Павло Георгієв від себе особисто, усієї медичної громади області та обласної влади привітав колектив з цією важливою датою, подякував за професіоналізм, що рятує життя людей та побажав подальшого плідного розвитку закладу, вдосконалення матеріально-технічного забезпечення, вмінь та навичок медпрацівників.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Почесними грамотами управління за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 40-річчя створення Южноукраїнської міської лікарні нагородив заступника головного лікаря з медичної частини Віру Шикерську, завідувача акушерсько-гінекологічним відділенням Юрія Федоровича, лікаря анестезіолога відділення анестезіології та інтенсивної терапії Віктора Маслика.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 584 особи

Надано допомогу 538 особам

Госпіталізовано 162 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку