Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА11 лютого управлінням проведено робочу нараду з питань впровадження телемедичних технологій у закладах охорони здоров’я області. Захід відбувся під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я Оксани Черненко. Серед запрошених до обговорення керівники обласної клінічної лікарні, обласної дитячої клінічної лікарні, обласного шкірно-венерологічного диспансеру, обласного центру здоров’я та фахівці управління охорони здоров’я ОДА.
У ході наради обговорено питання запровадження телемедичних технологій у Миколаївській області.

Начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська змістовно доповіла про основні пілотні напрямки консультування за телемедичними технологіями, вимоги Міністерства охорони здоров’я до телемедичного обладнання.

Фото УОЗ ОДА

Щодо технічної готовності обласних закладів до впровадження телемедицини доповіли головні лікарі лікар обласної клінічної лікарні, обласної дитячої клінічної лікарні та обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

Фото УОЗ ОДА

Телемедицина - це можливість забезпечити рівний доступ до медичних послуг належної якості. Це обмін за допомогою телекомунікацій і комп'ютерних технологій всіма видами медичної інформації між віддаленими пунктами. Основними завданнями телемедицини є забезпечення надання медичної допомоги пацієнту, коли відстань є критичним чинником її надання та сприяння підвищенню якості допомоги та оптимізації процесів організації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 553 особи

Надано допомогу 506 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку