Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВперше в Україні впроваджуються цифрові технології для забезпечення контрольованого лікування хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі. На Миколаївщині реалізується проект міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» в партнерстві з міжнародною організацією PATH та Миколаївською обласною державною адміністрацією.

 


Фото  УОЗ ОДА13 лютого Олександр Кушнір – заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Ілона Єлєнєва – директор МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» підписали меморандум про співпрацю. 

Фото УОЗ ОДАСуть проекту полягає в забезпеченні пацієнтів смарт-боксами з ліками, розрахованими на відповідний термін лікування: щойно пацієнт відкриває смартбокс, спрацьовує датчик, що сповіщає про початок лікування, далі ведеться відеофіксація безпосередньо прийому ліків.

Фото  УОЗ ОДАЗавдяки реалізації цього проекту на території Миколаївської області лікарі матимуть змогу поліпшити та посилити контроль за лікуванням осіб, хворих на туберкульоз, на амбулаторному етапі.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку