Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗа технічної підтримки співробітників Колумбійського університету (ІСАР), у м. Миколаїв проведено семінар для фахівців обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, лікарів кабінетів «Довіра» та сайтів АРТ закладів охорони здоров’я області.
З привітальним словом до учасників, від імені управління охорони здоров’я облдержадміністрації звернулась заступник начальника управління охорони здоров’я, начальник відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Миколаївської ОДА Оксана Черненко.

Під час проведення семінару лікарі отримали змогу ознайомитись з новими підходами до лікування складних випадків ВІЛ-інфекції, до діагностики опортуністичних захворювань перед початком лікування та доцільності швидкого початку антиретровірусної терапії при ускладненому перебігу ВІЛ-інфекції на засаді новітніх доказових практик та міжнародних рекомендацій ВООЗ. Проведено розбір важких клінічних випадків, розглянуто різні варіації схем лікування при вірусологічній невдачі лікування, а також використання сучасних препаратів у дорослих та у вагітних.
Провідні фахівці ІСАР Елен Морріс та Ігор Семененко ознайомили присутніх з сучасними підходами ВООЗ до початку лікування АРТ «Тестуй та лікуй» та навели приклади складних клінічних випадків з наданням рекомендацій.
Спеціалісти закладу Сергій Матвієнко та Лариса Коломієць надали інформацію щодо стану надання медичної допомоги пацієнтам з ВІЛ/СНІДом у Миколаївській області у 2018 році та пріоритетних напрямків на 2019 рік, а також виявили проблемні питання надання послуг КІТ у закладах охорони здоров’я та шляхи їх вирішення.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку