Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА15 лютого під час засідання комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації з координації заходів з реагування на ситуацію з поширення кору у Миколаївській області зазначено, що ситуація щодо захворюваності на кір в області має тенденцію до стабілізації та знаходиться на постійному контролі в управлінні.
Засідання відбулось за участю заступника начальника УОЗ ОДА Людмили Чинякової, головних спеціалістів УОЗ ОДА, експертів за напрямами «Епідеміологія», «Інфекційні хвороби», «Дитячі інфекційні хвороби», керівників обласних закладів охорони здоров’я, представників УОЗ ММР та ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Про стан надання стаціонарної допомоги особам, хворим на кір, в обласних закладах доповіли головний лікар обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова та заступник головного лікаря обласної дитячої інфекційної лікарні Юлія Твердохліб.
Про епідеміологічну ситуацію в області щодо захворюваності на кір доповіли завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень та моніторингу ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олена Табала та головний експерт за напрямом «Епідеміологія» Алевтина Дем’яненко.
За підсумками попереднього засідання створено обласну мобільну консультативну бригаду з координації роботи у вогнищах кору.

Фото УОЗ ОДА

Управлінням постійно проводиться моніторинг щодо ситуації із захворюваності на кір в області. Дане питання знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченко.
Спеціалісти наголошують, що вакцина від кору у Миколаївській області є у необхідній кількості для щеплення дітей, а також дорослих з груп ризику за епідпоказаннями (медичні працівники, працівники освіти, працівники поліції, ДСНС), які можуть звернутися до свого сімейного лікаря (педіатра, терапевта).

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку