Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА15 лютого командою хірургів обласного онкологічного диспансеру Безносенко М. П., Коваленко О. В., Висоцький Б. О., Пішак Д. М., спільно з провідним хірургом Національного Інституту Раку В.І. Копецьким проведено два хірургічних втручання.
Вперше в Миколаївській області відповідно до рекомендацій Європейської Асоціації Онкологів  (ESMO)  пацієнтці, у якої виявлено рак ендометрія, виконана радикальна операція в об’ємі пангістректомії з тазовою та парааортальною лімфодисекцією.

Пацієнтці з пухлиною прямої кишки та синхронними метастазами в печінку проведено комбіновану резекцію 5 та 7 сегменту печінки з низькою передньою резекцією прямої кишки.
Колектив обласного онкологічного диспансеру дякує Національному Інституту Раку за співпрацю та впровадження сучасних методик хірургічних втручань.

Фото УОЗ ОДА

Надання якісної профільної медичної допомоги онкологічним хворим знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 432 особи

Надано допомогу 397 особам

Госпіталізовано 115 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку