Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА21 лютого в Миколаєві проведено тренінг-практикум з міжнародною акредитацією для педіатрів «Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику», який відбувся за участю докторів медичних наук, професорів НМАПО ім. Шупика, НМУ ім. О. Богомольця, ДУ «ДМА МОЗ України» та інших почесних гостей.
У ході тренінгу доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії №2 НМАПО ім. Шупика Вячеслав Бережний  проаналізував світовий та вітчизняний досвід використання комбінованих фітопрепаратів при респіраторних захворюваннях у дітей, висвітлив питання порушення кишкового гомеостазу та його корекції при соматичних патологіях у дітей.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Щодо можливостей застосування лантибіотиків при інфекціях верхніх дихальних шляхів, вірусних інфекцій та сучасних можливостей лікування у дітей, місця азитроміцину в педіатричній практиці виступив доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О. Богомольця Сергій Крамарьов.
Основною метою проведення тренінгу – в результаті цієї освітньої діяльності учасники зможуть краще орієнтуватися у проблематиці, представленій на лекціях, застосовувати дані на практиці, підвищити свою компетентність, передати досвід колегам та надавати біль ефективну та якісну медичну допомогу пацієнтам.

Фото УОЗ ОДА

За підсумками тренінга-практикума учасники отримають відповідні міжнародний та національний сертифікати.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку