Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА22 лютого проведено колегію управління охорони здоров’я облдержадміністрації за підсумками роботи медичної галузі у 2018 році. В роботі колегії взяли участь голова постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму обласної ради Микола Лучний, експерти управління, керівники міського управління охорони здоров’я, закладів охорони здоров’я області.
Стислою змістовною доповіддю відкрив засідання колегії начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв. Він зазначив, що 2018 рік став роком докорінних змін в системі охорони здоров’я. З 01.04.2018 року стартувала реформа первинної медичної допомоги. Сформовано спроможну мережу надання ПМД.

В області відпрацьовано питання створення госпітальних округів. Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Миколаївської області» затверджено перелік та склад 4 госпітальних округів області. В 4 госпітальних округах проведено засідання госпітальних рад. Формуються перспективні плани розвитку ГО.

Фото УОЗ ОДА

Аналізуючи ситуацію щодо прийняття та подовження дії обласних програм, Павло Васильович наголосив: «Завдяки позиції голови облдержадміністрації Олексія Савченка та голови обласної ради Вікторії Москаленко, що надання допомоги онкохворим повинне відбуватися на сучасному рівні, закуповується нове обладнання для обласного онкологічного диспансеру.
Минулого року придбано для онкодиспансеру станцію заливки тканин парафіном ЕС-ЕКА і водяну баню В250-ЕКА на суму 175,0 тис. грн, автоматичний гістологічний процесор Tissue-Tek VIP 6 на суму 1376,02 тис. гривень.
Збільшується фінансування на забезпечення ліками онкохворих.
Для обласного онкодиспансеру у 2017 році закуплено хіміопрепаратів на суму 5 млн. 365,5 тис. грн, у 2018 році - 2 млн. 578,3 тис. грн, у 2019 році передбачається 5 млн. 630,0 тис. гривень».
Окрім того, за показниками реалізації Урядової програми «Доступні ліки» Миколаївська область посідає 5 місце в рейтингу по Україні.
Що стосується покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Миколаївської області – це питання знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка. У 2017 році придбано обладнання для закладів охорони здоров’я області на суму 74,3 млн. грн., у 2018 році – 119,8 млн. гривень.
«Ми розраховуємо, що збережеться тенденція щодо збільшення фінансування на покращення матеріально-технічної бази і в цьому році», - повідомив Павло Георгієв.
Щодо кадрових призначень виступила завідувач сектору управління персоналом УОЗ ОДА Віта Тюлюкіна.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Присутні також заслухали доповідь доктора медичних наук, проректора з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Чорноморського національного університету ім. П. Могили Миколи Клименка щодо можливості отримання освіти керівниками закладів охорони здоров’я у означеному навчальному закладі.

Фото УОЗ ОДА

З доповіддю щодо розвитку системи охорони здоров’я області у 2018 році та пріоритетів на 2019 рік виступила заступник начальника управління Оксана Черненко. Вона ретельно проаналізувала показники захворюваності на серцево-судинні, онкологічні захворювання, ВІЛ/СНІД і туберкульоз.
Доповідач приділила увагу питанню укладання декларацій з лікарями. За станом на 19.02.2019 року у Миколаївській області вже укладено 693 187 декларацій, що становить 61,6% (по Україні – 60,9%).

Фото УОЗ ОДА

Серед важливих тем, що було розглянуто у доповіді, - будівництво та оснащення сільських амбулаторій (у тому числі телемедичним обладнанням).
Оксана Іванівна зупинилася на проблемних питаннях в роботі закладів, що надають первинну, вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану медичну допомогу населенню області, та окреслила шляхи їх вирішення, плани на 2019 рік.
Заступник начальника управління Людмила Чинякова виступила з доповіддю «Материнство та дитинство». Вона визначила наявні проблемні питання та завдання на 2019 рік.

Фото УОЗ ОДА

З питань Е-декларування: складання, подання, оприлюднення та основних помилок доповів головний спеціаліст сектору управління персоналом УОЗ ОДА Віктор Кадінов.

Фото УОЗ ОДА

Присутні також заслухали змістовну доповідь начальника планово-фінансового відділу управління Любові Савчук про використання у 2018 році бюджетних коштів за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» у Миколаївській області.

Фото УОЗ ОДА

Крім того, заслухано питання про результати проведення у 2018 році соціально-гігієнічного моніторингу та перспективи на 2019 рік, з яким виступив в.о. директора ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимир Клочко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Заслухавши та обговоривши зазначені доповіді, колегія відзначила, що протягом звітного року здійснювалась робота щодо реформування системи охорони здоров’я області згідно з чинним законодавством.
Роботу закладів охорони здоров'я області протягом 2018 року визнано у цілому задовільною і такою, що потребує покращення за окремими напрямками.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 466 осіб

Надано допомогу 443 особам

Госпіталізовано 109 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку