Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 лютого проведено робочу нараду управління з питань забезпечення населення області лікарськими засобами та якісним харчуванням пацієнтів в стаціонарах, в якій взяли участь керівництво та фахівці УОЗ ОДА, міського управління охорони здоров’я, керівники обласних, районних і міських закладів охорони здоров’я.
Начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв, відкриваючи нараду, відзначив важливість уваги обласної влади до питань розвитку та реформування медичної галузі Миколаївщини.

Він зазначив, що якість надання медичної допомоги населенню Миколаївської області знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка.

Фото УОЗ ОДА

Під час наради головного лікаря обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Самойлова за організацію надання медичної допомоги в умовах антитерористичної операції нагороджено «Знаком Антитерористичного центру при Службі безпеки України».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Щодо забезпечення закладів охорони здоров’я лікарськими засобами та ситуацію з кору по області доповіла заступник начальника управління Оксана Черненко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що при управління діє комісія з координації заходів з реагування на ситуацію з поширення кору у Миколаївській області. Ситуація щодо захворюваності на кір в області має тенденцію до стабілізації та знаходиться на постійному контролі управління та на особистому контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка.

Фото УОЗ ОДА

Начальник планово-фінансового відділу управління Любов Савчук висвітлила у своїй доповіді окремі питання фінансування закладів охорони здоров’я області.

Фото УОЗ ОДА

Про зміни щодо організації медичної допомоги особам, які перебувають у стані гострої інтоксикації в закладах охорони здоров’я області присутні заслухали виступ в.о. головного лікаря обласного наркологічного диспансеру Віталія Тарана.

Фото УОЗ ОДА

За підсумками робочої наради прийнято відповідні рішення щодо подальшого поліпшення роботи медичної галузі задля надання якісної медичної допомоги населенню Миколаївської області.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку