Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА28 лютого в лікарсько-фізкультурному диспансері відбувся семінар для медпрацівників закладів охорони здоров’я області. На семінарському занятті обговорені декілька важливих питань.
Про підсумки роботи реабілітаційної служби міста та області за 2018 рік доповіла в.о. головного лікаря обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Тетяна Кравчук.
Вона ознайомила слухачів із завданнями роботи служби на 2019 рік в умовах сучасної економічної ситуації, розповіла про впровадження медичної реформи, підготовку кадрів фізичної та реабілітаційної медицини в Україні. Надано графіки проведення семінарських занять, розклад курсів первісної спеціалізації та  удосконалення кваліфікації з масажу та ЛФК.

Лікар ЛФК Тетяна Хомутовська доповіла про ЛФК при остеопорозі, актуальність проблеми раннього розвитку остеопорозу, причини та фактори розвитку, надала консультації щодо роботи з дітьми, віднесеними до спеціальної медичної групи та акцентувала увагу на більш продуктивній співпраці медиків та батьків.
В практичній частині семінарського заняття показана методика і техніка виконання силових, стрибкових вправ, на рівновагу та гнучкість в період занять лікувальною гімнастикою.
Підводячи підсумки роботи семінарського заняття, обласний позаштатний спеціаліст з спортивної медицини і лікувальної фізкультури, Тетяна Кравчук, висловила подяку всім працівникам служби та побажала подальшої ефективної співпраці. На завершення семінару відбулося обговорення щодо наявних проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку