Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА14 березня відбувся VI пленум обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я за участю заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко.
Оксана Черненко виступила з доповіддю про розвиток системи охорони здоров’я у 2018 році та окреслила пріоритети на 2019 рік.
Нагадаємо, що з 01.04.2018 року стартувала реформа первинної медичної допомоги. На сьогодні договір з Національною службою здоров’я (НСЗУ) уклали 34 ЦПМСД та отримали фінансування з державного бюджету. Триває процес укладання декларацій з лікарями.

За станом на 12.03.2019 року декларації укладено:
По Україні – 61,31%
По Миколаївській області – 61,1%
По м. Миколаєву – 57,7%
В середньому по районах – 61,2%
Серед проведеної роботи варто зазначити, що сформовано спроможну мережу, яку затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації.

Фото УОЗ ОДА

Отримано кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальний обсяг складає 138 929,4 тис. гривень.
За рахунок цих коштів будуються 14 сучасних сільських амбулаторій, які буде оснащено, у тому числі телемедичним обладнанням, придбано автотранспорт підвищеної прохідності в кількості 14 одиниць на суму 6,999 тис. гривень.
Існує ряд питань, що потребують вирішення.
На 2019 рік заплановано дооснащення сільських амбулаторій відповідно до табеля оснащення, в т.ч. телемедичним обладнанням, продовження будівництва та відкриття сільських амбулаторій за рахунок цільової субвенції з державного бюджету, визначення та початок будівництва другої черги, впровадження місцевих стимулів в проблемних районах, продовження роботи із забезпечення автоматизованих робочих місць в амбулаторіях, Інтернетом, впровадження електронних рецептів, листків непрацездатності та направлень, забезпечення гарантованого пакету послуг ПМД, визначеного наказом МОЗ України «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги», відпрацювання механізму взаємодії із закладами охорони здоров'я вторинної та третинної допомоги тощо.
Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації також розповіла про роботу служби екстреної медичної допомоги, трансформацію вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
У ході пленуму учасники заслухали виступи інших доповідачей про зміни у складі членів обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, стан соціально-економічного захисту медпрацівників, виконання профспілкового бюджету за 2018 рік та затвердження проекту кошторису витрат на 2019 рік.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 549 осіб

Надано допомогу 485 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку