Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА18 березня у Первомайській ЦМБЛ за ініціативи управління охорони здоров’я облдержадміністрації проведено семінар для керівників, акушер-гінекологів, неонатологів, педіатрів та анестезіологів Первомайскої, Арбузинської, Братської, Врадіївської, Вознесенської, Кривоозерської, Доманівської та Южноукраїнської ЦРЛ/ЦМБЛ, міської лікарня з метою удосконалення  якості надання медичної допомоги матерям і дітям в Миколаївській області.
Заступник начальника УОЗ ОДА Людмила Чинякова відзначила необхідність проведення заходів, покликаних покращити якість надання медичної допомоги матерям і дітям.

Фото УОЗ ОДА

Щодо проблемних питань акушерсько-гінекологічної служби Миколаївської області виступили головний спеціаліст управління, обласний акушер-гінеколог Світлана Щербина та в.о. завідувача акушерсько-гінекологічним відділенням обласної клінічної лікарні Олега Кандаурова.
Завідувач неонатального відділення обласної дитячої клінічної лікарні Наталя Мартьянова проаналізувала діяльність неонатальної служби.
«Емболія навколоплідними водами» - саме так звучала тема змістовної доповіді доцента кафедри акушерства та гінекології №1 ОНМУ Віктора Малюка, завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії пологового будинку №3 Володимира Базовкіна та лікаря-анестезіолога відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні, головного експерта за напрямом «Анестезіологія» Віктора Закерничного.
Алгоритм надання невідкладної медичної допомоги недоношеним новонародженим в умовах акушерських стаціонарів, проблеми та якість надання допомоги в районах області висвітлив у своїй доповіді завідувач інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні Сергій Фомін.
У рамках семінару проведено тренінг «Реанімаційна допомога новонародженим» з використанням фантому. Тренінг провела неонатолог акушерсько-гінекологічного відділення обласної клінічної лікарні, головний експерт за напрямом «Неонатологія» Олена Кандаурова. Учасники семінару мали змогу відпрацювати придбані навички та знання на практиці.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку