Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА14-15 березня з робочим візитом до Вознесенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги завітали представники Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Олена Форостян та Ольга Хрищук в рамках реалізації проекту «Розбудова комунальних закладів первинної медичної допомоги як центрів передового досвіду».

Експерти разом з головним лікарем Тетяною Дяченко відвідали міського голову Віталія Лукова, та в ході зустрічі розповіли про свої плани та деталі реалізації проекту. Після прийому міського голови гості побували в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №2 та поспілкувалися з робочою групою проекту. Під час зустрічі проаналізували робочий план по виконаним заходам, які були затверджені в рамках проекту. Ознайомилися з затвердженим Стратегічним планом закладу на 2019-2023 роки та обговорили процес створення Спостережної ради.
На другий день пані Олена та Ольга відвідали по амбулаторії №1 та №3 з оглядовою екскурсією та поспілкувалися з колективами щодо перспективи розвитку  закладу.
За підсумками візиту експерти надали свої рекомендації щодо подальшої співпраці та побажали йти до своєї мети шляхом покращення якості та сервісу надання послуг первинної медичної допомоги.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку