Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНачальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв привітав мешканців міста з відкриттям після ремонту оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 ЦПМСД №5, що знаходиться за адресою: вул. Привільна-41/1. Вітаючи миколаївців, Павло Георгієв зазначив: «Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Мешканці району та медики відчувають на практиці реформи, які впроваджуються урядом. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом». За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Павло Георгієв вручив Почесну грамоту управління завідувачу амбулаторії Володимиру Царлову.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У відкритті амбулаторії після ремонту взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник УОЗ Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, медична спільнота.
Заклад було відкрито в 2002 році, як першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Миколаєві, яка відповідала, на той час, сучасним стандартам.
Медична допомога надавалась 5600 особам дорослого населення мікрорайону Ракетне Урочище.

Фото УОЗ ОДА

У зв’язку з проведенням реформування галузі охорони здоров’я у 2013 році населення району обслуговування збільшилось до 11 110 осіб, з них 2 250 дітей, які раніше обслуговувались в міській дитячій поліклініці №4.
Амбулаторію оснащено пандусом, ліфтом, заплановано приміщення під розміщення аптечного закладу, стоматологічного кабінету, гінекологічного кабінету, лабораторії. Розташовані кабінети сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет. В амбулаторії працюють 2 лікаря-педіатра, лікар-терапевт, 3 сімейних лікаря. Амбулаторія оснащена апаратурою у відповідності до затвердженого табелю оснащення. Сімейна амбулаторія забезпечена комп’ютерною технікою, під’єднана до мережі Інтернет.
У закладі працює «електронна черга пацієнтів», 80% населення мікрорайону уклали декларації з лікарями для надання первинної медичної допомоги.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку