Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

721 березня на виконання доручення заступника голови облдержадміністрації Олександра Кушніра Павло Георгіев перевірив готовність до роботи у споруджуваних амбулаторіях сіл Нечаяне (Миколаївський район), Калинівка та Новофедорівка (Березанський район). Спілкуючись з медиками, на яких незабаром чекає новосілля, Павло Васильович відмітив піднесений настрій та готовність до роботи у кращих умовах.
«Ми рухаємося чіткою маршрутною картою з впровадження ініціативи Президента України Петра Порошенка з розвитку якісної медицини у сільській місцевості. Амбулаторії будуються в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій Миколаївський області. Завдяки роботі Уряду та за підтримки голови облдержадміністрації пацієнти матимуть якісну медичну допомогу а медики – кращі умови для роботи».
Під час огляду будівель на місці були представники місцевої влади, підрядника та замовника - управління капітального будівництва, які отримали від начальника управління слова подяки та побажання і зауваження щодо підготовки амбулаторій до відкриття.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

5

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

 

 

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку