Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА28 березня в актовій залі управління охорони здоров‘я під головуванням заступника голови обласної координаційної ради,
начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва відбулось засідання Миколаївської обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу .
Під час засідання з доповідями виступили: заступник голови обласної координаційної ради, голова благодійного фонду «Вихід» Олена Горячева, яка поінформувала присутніх щодо доцільності прийняття типового положення та регламенту роботи регіональної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. За результатами обговорення було вирішено прийняти типове положення та регламент роботи за основу, з опрацюванням уточнень відповідно до регіональних особливостей Миколаївської ОКР. Щодо забезпечення реалізації державної політики в галузі медицини та прозорості прийняття найважливіших управлінських рішень створення умов для професійного та відкритого їх обговорення та розвитку, обговорення найважливіших проблем охорони здоров’я у пенітенціарній сфері доповів начальник філії ДУ «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України в Миколаївській області» Юрій Богатий. Оперуповноважений відділу організаційно-аналітичної роботи управління протидії наркозлочинності головного управління Національної поліції України в Миколаївській області Віталій Сологуб доповів про антинаркотичну пропаганду та поточний стан роботи з населенням. Під час обговорення доповіді Павло Георгієв наголосив на необхідність залучення до роботи спеціалістів закладів охорони здоров’я, у тому числі Миколаївського обласного центру здоров’я, та надав доручення розробити інформаційні матеріали для розміщення в ЗОЗ, підготувати службову записку до профільного заступника голови ОДА щодо сприяння у виділення рекламних площ для розміщення соціальної реклами з профілактики наркозалежності. З результатами оцінки відповіді Миколаївської області на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу та виконання обласної Цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, присутніх ознайомила головний лікар обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Світлана Стаханова. Щодо результатів реалізації заходів обласної цільової Програми протидії туберкульозу у 2018 році доповів головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Ігор Поляков. Голова правління ГО «Суспільного здоров’я та позитивних дій «Час життя» Ірина Парахонько доповіла про стан виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в Миколаївській області.
Доповідь Ірини Парахонько визвала жваве обговорення питання співпраці неурядових організацій з Департаментом соціального захисту населення. За результатами обговорення прийнято рішення провести робочу зустріч керівників неурядових організацій та Департаментом соціального захисту населення найближчим часом.
Також після завершення доповідей члени ради обговорили шляхи вирішення і інших окреслених питань та прийняли відповідні рішення.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 584 особи

Надано допомогу 553 особам

Госпіталізовано 219 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини