Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАГолова облдержадміністрації Олексій Савченко запевнив громаду Миколаєва та Миколаївської області, що у планах Миколаївської ОДА немає і не буде кроків у напрямку ліквідації такої установи, як дитяча інфекційна лікарня. Навпаки, у найкоротші терміни повинне бути побудоване нове приміщення, де пацієнти зможуть отримувати лише якісні послуги.
Про це очільник області повідомив у понеділок, 8 квітня, на нараді щодо функціонування закладу обласної дитячої інфекційної лікарні, будівля якої з минулого тижня закрита через аварійний стан.

Уже зараз управління капітального будівництва працює над розробкою проекту, щодо зведення нової будівлі поблизу обласної дорослої інфекційної лікарні. Попередньо на це необхідно 2,5 місяці та 1,5 млн грн. Джерелом фінансування має стати резервний фонд обласного бюджету.

Фото УОЗ ОДА

Як відзначив голова ОДА, йому незрозумілі недоопрацювання колишнього профільного заступника у напрямку ревізії стану усіх медичних закладів області, відтак сьогодні надане ще одне доручення щодо проведення перевірки закладів медичної, освітньої та соціальної сфери на відповідність та безпечність будівель. Акцентовано, що в майбутньому, будь-які ремонтні роботи в установах, незалежно від джерела фінансування, будуть проводитися виключно після перевірки та наявності результатів обстеження будівель.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Присутнім учасникам наради Олексій Савченко наголосив на необхідності донесення до громади та безпосередньо медичного персоналу обласної дитячої інфекційної лікарні інформації про хід справ, аби не виникало жодних інцидентів.

Фото УОЗ ОДА

Повідомлено, що пацієнти, які перебували на лікуванні, розміщені у дитячій обласній лікарні та дорослій інфекційній лікарні. Нових пацієнтів направляють до цих же лікувальних закладів. За ними піклуються профільні лікарі дитячої інфекційної медустанови, що наразі працюють згідно графіку у вищезазначених закладах.  Крім того, наголошено що впродовж квітня увесь медичний персонал отримуватиме середньомісячну заробітну плату, як того вимагає у таких випадках КЗпП.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 628 осіб

Надано допомогу 573 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку