Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАКваліфіковані фахівці з масажу обласного будинку дитини відвідали семінари у школі відновлювальної медицини «Реабілітолог» у м. Києві з метою  удосконалення рівня професійної компетентності.
Теми семінарів: «М’які техніки мануальної терапії. М’язово-енергетичні техніки», «Дисфункція стопи: діагностика та корекція» та «Мультитейпінг в педіатрії».

М’язово-енергетичні техніки принципово відрізняються від звичних трастових технік. М’які техніки виконуються без ризику розвитку ускладнень. Особливо актуальний такий підхід для дітей, підлітків, та людей похилого віку. Ці техніки роблять акцент на нормалізацію м’язового тонусу, функціональний стан зв’язок, коректне відновлення усіх ланцюжків опорно-рухового апарату. М’язово-енергетичні техніки уявляють собою прийоми, у яких задіяна особиста м’язова сила пацієнта. Після виконання техніки м’язи звільнюються від патологічного напруження, зменшуються обмеження у суглобах, фасціях та зв’язках.
На семінарі по дисфункції стопи надано теоретичну інформацію, набуто практичних навичок по діагностиці стопи та ходи. Спеціалісти навчилися корегувати зв’язочні порушення за допомогою кінезіотейпування для усунення дисфункцій нижніх кінцівок, стопи.
Знання, отримані на семінарі, допоможуть надавати необхідне та вчасне коригування порушень у вихованців обласного будинку дитини.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 628 осіб

Надано допомогу 573 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку