Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДААрбузинські ЦПМСД і ЦРЛ провели до Всесвітнього дня здоров’я інформаційно-просвітницьку акцію для населення, під час якої мешканці району отримали консультацію сімейного лікаря, фтизіатра, мали змогу пройти обстеження за допомогою експрес-тестів на рівень глюкози (цукру) в крові (проведено 92 обстеження), дізнатися рівень артеріального тиску (обстежено 112 осіб), визначити індекс маси тіла (обстежено 154 особи), пройти флюорографічне обстеження (71 обстеження), отримати інформацію щодо дії Урядової програмі «Доступні ліки», а саме про перехід на електронний рецепт та підписання декларацій з лікарями первинної ланки.

Медичними працівниками розповсюджено інформаційні матеріали (пам’ятки, буклети) з питань реформування медичної галузі, профілактики захворювань, ведення здорового способу життя.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 628 осіб

Надано допомогу 573 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку