Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

golovnaУ вівторок, 16 квітня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір заслухав доповідь представників управління охорони здоров’я та керівництва Миколаївської обласної лікарні щодо ситуації із новопридбаним комп’ютерним томографом.
У ході засідання відзначено, що придбання нового комп’ютерного томографу відбулося відповідно до вимог чинного законодавства та правил міжнародних закупівель.

 

Фото УОЗ ОДА


Наразі апарат встановлено, він проходить тестування, у найближчі кілька днів його буде запущено у повному об’ємі. Крім того, вже є спеціаліст, який працюватиме і кваліфіковано прийматиме людей.
Акцентовано увагу на тому, що закуплений томограф – це обладнання нового покоління, а значить абсолютно інакша якість медпослуг.

Фото УОЗ ОДА

При цьому, томограф, який з 2014 року у закладі, і вийшов з ладу у березні, відновить свою роботу вже в іншому відділенні, де допомога надаватиметься важкохворим пацієнтам. Вже наприкінці квітня компанія Siemens, яка його постачала, прибуде і відремонтує апарат.
Таким чином, лікарня матиме 2 КТ і зможе обслуговувати запит жителів міста Миколаєва та області на послуги такого профілю.
«У своїй роботі ми, перш за все, думаємо про людей та комфортні умови для надання їм медичних послуг. Наголосив і управлінню охорони здоров’я – одразу роз’яснювати ситуацію, якщо в тому є необхідність, аби у майбутньому не виникало жодних непорозумінь. Люди – наша головна цінність, пам’ятаємо це і працюємо для них», - прокоментував Олександр Кушнір.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 628 осіб

Надано допомогу 573 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку